Dzisiaj jest: 6.12.2021, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Asfaltowanie drogi s7 w Chęcinach.

Dodano: 4 lata temu Czytane: 897 Autor:
Redakcja poleca!

Od kilku tygodni prace na budowanej drodze Chęciny - Jędrzejów nabrały tempa. Odcinek od ronda w Chęcinach po wylaniu asfaltu postal połączony z odcinkiem w okolicach Podzamcza Chęcińskiego.

Asfaltowanie drogi s7 w Chęcinach.
Fakt ten można potraktować jako zapowiedź wypełnienia pozostałych luk wynikających z braku masy bitumicznej, a te maja głównie miejsce na obiektach mostowych.Droga miała byc oddana we wrześniu 2017, ale wykonawca wnioskował o przedłużenie terminu oddania. GDDKIA przedłuzyła go do marca 2018, ale i tego terminu firma Sallini nie dotrzymała.

Poniżej układanie masy bitumicznej na brakującym odcinku pod Chęcinami:
Powoli wykańczany jest także most, którego budowa była wstrzymana przez przeszkadzającą sieć energetyczną.Gro kierowców czeka z upragnieniem na oddania tego odcinka drogi ekspresowej, a zwłaszcza Ci, którzy muszą codziennie stać w korku od Podzamcza do węzła przy starej S7. Do szczęścia brakuje nam jeszcze okolo 5 miesięcy. Później będziemy dopingować budowie na odcinku od granic województwa świętokrzyskiego i malopolskiego do samego Krakowa.  
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.