Dzisiaj jest: 6.12.2021, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Lubawski kontra Wenta, czyli wybór wartości Kielczan

Dodano: 3 lata temu Czytane: 640
Redakcja poleca!

To nie są zwykłe wybory.

Lubawski kontra Wenta, czyli wybór wartości Kielczan
Patrząc na to, kto rządził w Słupsku przez ostatnie cztery lata i kto będzie rządził w stolicy Poslki przez kolejne cztery lata zauważamy, iż właśnie teraz nadeszły czasy, kiedy Polaków już nie będzie dzielić stsosunek do gospodarki, ale stosunek do wartości moralnych.

Dotychczas prezydentem Słupska był p. Biedroń jawny homoseksualista i dopóki nie propagowane przez takich polityków są idee zaczerpnięte z ruchu LGBT, to nie ma z tym większego problemu. Jednak problem się pojawia, kiedy w szkołach organizuje się przy pomocy upolitycznionego i lewicowego Związku Nauczycieli Polskich tzw "Tęczowe piątki" , mające na celu przekonanie chrześcijańskichg dzieci do normalności homoseksualizmu i ruchu LGBT. Tego się nie da pogodzić, bo jak powiada biblia "co ma wspolnego światlość z ciemnością"?


W USA w niektórych szkołach zakazuje się nie tylko czytania biblii, ale i modlenia się. To wszystko przez ekspansję ruchów homoseksualnych.
W Polsce powstaje wiele memów pokazujących co nas czeka i ten poniżej jest jednym z nich:
Mamy więc dwie Polski. Polska Nowczesna zbudowana na baize polityków PO, Nowoczesnej, sld i psl oraz Polska konserwatywna prześmiewczo nayzwana ciemnogrodem.

Jeszcze około 50 lat temu homoseksualizm był uznawany za chorbę. Ale światowe towarzystwo psychiatryczne uznało tę przypadłość za prefernecje normalną. W Niemczech niektórzy politycy chcą zalegalizować pdefoofilę:

"

Niemiecka partia Zieloni domagała się w początkowym okresie swej działalności w latach 80. legalizacji seksu dorosłych z nieletnimi. Podobne chore tendencje występowały też w FDP.

Pedofilskie oblicze niemieckiej lewicy wyjawiono w raporcie opublikowanym na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Z analizy archiwów partii wynika, że w pierwszym programie z 1980 roku Zieloni opowiadali się za legalizacją stosunków seksualnych między dziećmi, a ich opiekunami i innymi dorosłymi. Partia domagała się usunięcia z kodeksu karnego przepisów zakazujących takich kontaktów
"źródło: http://www.pch24.pl/niemieccy-zieloni-chcieli-legalizacji-pedofilii--pragnienie-legalizacji-wlasnych-zboczen-,16960,i.html#ixzz5VOpOGrg3"Nalezy przy tym wszystkim wiedzieć, że to preydenci miast wybierają dyrektorów szkół.

Tak więc osoby, którym bliskie jest chrześcijaństwo i Prawo Boże winni się zastanowić nad wyborem między prochrześcijańskim prezydentem Lubawskim, a "nowczesnym" związanym z lewicą i PO p. Wentą.

Wybory samorządowe o rzecz ważna, gdyż decydują o filozofi i kształcie miasta oraz politycznym nurcie w mieście.


Piotr 
_____________
Autor tekstu jest chrześcijańskim publicystą, socjologiem oraz redaktorem

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Wiadomości z tej kategorii
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.